Moduły / panele fotowoltaiczne Poznań


Hurtownia WA.SZ.DACH Poznań oferuje panele fotowoltaiczne w szerokim spektrum marek i modeli modułów: Hanwha Q CELLS, Risen, GCL, Sharp, JinkoSolar, Soluxtec, Eurener, LG Solar. Wybór odpowiednich paneli solarnych jest jedną z kluczowych kwestii dotyczących budowy sprawnego technicznie i ekonomicznego systemu przetwarzającego energię słoneczną w prąd elektryczny. Wiemy, że system fotowoltaiczny to inwestycja długoterminowa i aby właściwie dobrać odpowiedni model dobrze jest mieć duży wybór. Dajemy ten wybór. Nasi pracownicy dodatkowo pomogą w zakupie, a nawet zainstalują cały system.

Logo Hanwha Q CELLS

Panele fotowoltaiczne Hanwha Q CELLS


Hanwha Q CELLS Co. Ltd., należy do największych na świecie producentów ogniw i modułów fotowoltaicznych. Wyroby firmy uznane są za ich wysoką jakość i wydajność. Siedziba główna znajduje się w Seulu w Korei Południowej (Global Executive HQ) i w Thalheim w Niemczech (Technology & Innovation HQ). Hanwha Q CELLS oferuje pełne spektrum produktów i rozwiązań fotowoltaicznych, od modułów po systemy i duże elektrownie słoneczne.

Panele słoneczne Q CELLS to produkt innowacyjny. Technologia Q.ANTUM DUO łączy w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia w technologii rozdzielania ogniw i przewodów – redukując odpowiednio straty elektryczne i optyczne. Osiąga się to poprzez zmniejszenie o połowę prądu przepływającego przez każdą komórkę i bardziej efektywne wykorzystanie światła padającego na moduł. Q.ANTUM DUO nie tylko zwiększa moc i wydajność, ale również poprawia niezawodność. Anti LID/LeTID zapewnia niską degradację początkową oraz minimalizuje naprężenia w ogniwach, zmniejszając możliwość wystąpienia mikropęknięć.

Panele fotowoltaiczne Hanwha Q Cells.jpg
Logo Risen

Panele fotowoltaiczne Risen


Risen Energy (działający od 1986 roku) jest jednym z pionierów w przemyśle solarnym. Przedsiębiorstwo mocno angażuje się jako ekspert do spraw badań i rozwoju. Risen produkuje wysokiej jakości elementy instalacji fotowoltaicznych, w tym systemów off-gridowych.

Risen to firma postrzegana jako jeden z najbardziej wydajnych i stabilnych finansowo producentów w branży. Dzięki wysokiej kulturze organizacyjnej i stabilnym statusie finansowej wiarygodności jest w stanie wytwarzać najwyższej jakości produkty zarówno do małych jak i wielkoskalowych instalacji PV.

Riesen kładzie ogromny nacisk na kontrolę jakości produktu i dzieki ogromnej dbałości o proces produkcji oferuje klientom 12 letnią gwarancję. Główną misją firmy jest zapewnienie rozwiązań zielonej, odnawialnej energii na potrzeby klientów na całym świecie. Moduły fotowoltaiczne Risen uchodzą za technologicznie innowacyjne, ekonomiczne i zachowujące wieloletnią sprawność techniczną.

Panele fotowoltaiczne Risen
Logo GCL

Panele fotowoltaiczne GCL


GCL System Integration Technology jest częścią GOLDEN CONCORD Group (GCL), międzynarodowego konglomeratu energetycznego specjalizującego się w czystej i zrównoważonej energii. GCL oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów do różnych zastosowań PV, w tym fotowoltaiczne moduły standardowe 60/72-częściowe, dwuszklane, wysokowydajne polikrzemowe PERC, półkomorowe itp.

GCL gwarantuje powtarzalna, wysoką jakość. Wszystkie produkty zostały poddane najbardziej rygorystycznej kontroli i testom. GCL S.I. jest oceniana jako globalny dostawca modułów pierwszego rzędu przez Bloomberga i od trzech lat z rzędu znajduje się w pierwszej szóstce na świecie.

Dzięki doskonałej organizacji produkcji i systemowi wartości zgodnie z którym funkcjonuje przedsiębiorstwo, GCL posiada udokumentowane możliwości i doświadczenie w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie pakietów solarnych.

Panele fotowoltaiczne GCL
Logo Sharp

Panele fotowoltaiczne Sharp


Moduły fotowoltaiczne Sharp instalowane są praktycznie wszędzie tam, gdzie warunki umożliwiają czerpanie energii ze słońca. Od dachów prywatnych domów, po krążące wokół Ziemi satelity. Naukowcy z Sharp pracują nad słoneczną energią od 1959 roku.

Poczucie odpowiedzialności i troska o środowisko czyni z firmy Sharp lidera zarówno w badaniach jak i w rozwoju paneli fotowoltaicznych. Kiedy konkurenci zaczunali produkcje pod koniec lat dziewięćdziesiątych, Sharp miał już 40-letnie doświadczenie w szerokim zakresie zastosowań fotowoltaiki. Panele słoneczne firmy Sharp pracują na całym świecie, wytrzymując najbardziej ekstremalne warunki – od lodowatych szczytów gór po rozgrzane palącym słońcem pustynie.

Sharp posiada stabilne i duże zaplecze finansowe, dlatego też klienci mogą być pewni, że firma dotrzyma gwarancji i zapewni szybkie oraz niezawodne wsparcie przez długi czas.

Panele fotowoltaiczne Sharp
Logo JinkoSolar

Panele fotowoltaiczne JinkoSolar


JinkoSolar jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów modułów słonecznych na świecie. Firma dystrybuuje swoje produkty solarne oraz sprzedaje swoje rozwiązania i usługi do zróżnicowanej międzynarodowej bazy klientów.

JinkoSolar to pieczołowita dbałość o wysoką jakość produktu i satysfakcję klientów. Zespół ds. jakości korzysta ze zautomatyzowanych urządzeń kontrolnych i analitycznych, wprowadzając zarządzanie jakością na zupełnie nowy poziom. Dotychczasowa ręczna kontrola pozwalała na sprawdzenie pożądanej jakości premium. Obecnie roboty fotometryczne z niezwykle precyzyjnymi czujnikami koncentrują się również na właściwościach optycznych paneli fotowoltaicznych JinkoSolar. Wszystkie elementy są sprawdzane pod kątem mikropęknięć, gorących punktów i innych wad powierzchni. Roboty kontrolujące jawkość modułów solarnych zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły, każda drobna usterka jest wychwytywana dla osiągnięcia najwyższej jakości.

Panele fotowoltaiczne JinkoSolar
Logo Soluxtec

Panele fotowoltaiczne Soluxtec


Soluxtec to producent innowacyjnych modułów fotowoltaicznych, który stawia na wysoką jakość, wysoką wydajność i estetykę wykonania. Główna siedziba firmy znajduje się w Luksemburgu. Tam też prowadzone są prace inżynierskie, badawcze i rozwojowe. Produkcja paneli SOLUXTEC odbywa się w Bitburgu w Niemczech.

Wieloletnie doświadczenie w branży produkcji paneli fotowoltaicznych oraz wysoko wykwalifikowana załoga, dział utrzymania wysokiej jakości i nowoczesne maszyny stanowią podstawę produkcji w Niemczech. Aktualne moce zakładów produkcyjnych w Niemczech przekraczają 200MWp rocznie. Luksemburski producent zapewnia też, że dąży już do uzyskania mocy produkcyjnej rzędu 550 MW dla modułów monokrystalicznych PERC i formatów specjalnych.

Panele fotowoltaiczne Soluxtec
Logo Eurener

Panele fotowoltaiczne Eurener


Panele fotowoltaiczne Eurener produkowane są przez przedsiębiorstwo założone w 1997 roku w Europejskim Centrum Przedsiębiorstw Innowacyjnych w Hiszpanii. Eurener jest pionierską grupą przemysłową działającą w dziedzinie energii słonecznej w Europie, z siedzibą w Walencji. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zespołu badawczego i pracowników produkcji w Eurener wypracowano proces produkcyjny i know-how, którego wynikiem jest certyfikowany produkt o wysokiej jakości.

Moduły Eurener budowane sa zarówno na bazie ogniw monokrystalicznych jak i polikrystaicznych. Dla zmaksymalizowania korzyści płynących z użytkowania paneli Eurener w procesie produkcji stosuje się najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki nim wyroby firmy osiągają bardzo wyoką efektywność i charakteryzują się wieloletnią trwałością. W Eurenerze zawsze dokłada się wszelkich starań, aby uzyskać maksymalny standard jakości we wszystkich obszarach produkcji.

Panele fotowoltaiczne Eurener
Logo LG Solar

Panele fotowoltaiczne LG Solar


Planując budowę instalacji fotowoltaicznej zastanawiasz sie nad wyborem odpowiednich elementów systemu. Zwykle decydujemy się na produkty marki, którą znamy i darzymy zaufaniem. Dlaczego warto wybrać LG Solar? W przypadku paneli fotowoltaicznych LG Solar wieloletnie zaangażowanie w jakość i innowacyjność gwarantują, że to bardzo dobry wybór.

Firma LG badania nad wykorzystaniem energii słonecznej rozpoczęła w 1985 r., zaczynając od prac nad ogniwami z krystalicznego krzemu. Kolejne lata badań i rozwoju położyło solidny fundament pod masową produkcję modułów solarnych w Korei Południowej. Zakłady LG w których wytwarzane sa elemnty systemów fotowoltaicznych wyposażone są w najnowocześniejsze laboratoria badawcze. W czasie całego procesu produkcji panele fotowoltaiczne LG przechodzą rygorystyczne testy i są poddawane próbom nawet dwa razy intensywniej niż wymaga tego norma IEC.

Panele fotowoltaiczne LG Solar