Wyłazy dachowe

Wyłazy dachowe i okna wyłazowe są jednym z bardziej popularnych produktów z oferty WA.SZ.DACH Poznań. Kupisz u nas produkty umożliwiające łatwy i bezpieczny dostęp na dach. Nie wiesz na który wyłaz się zdecydować? Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym. Z przyjemnością pomożemy Ci w podjęciu właściwego wyboru.

Wyłazy dachowe Roto

Także firma Roto posiada duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości wyłazów dachowych przeznaczonych do stosowania na poddaszach użytkowych oraz tych instalowanych na poddaszach o przeznaczeniu nieużytkowym.

Wyłazy dachowe Velux

Wyłazy produkowane przez Velux, to wyroby należące do czołówki na rynku akcesoriów dachowych. Wysoka jakość okien wyłazowych w ofercie tego producenta jest gwarancją dobrego zakupu i zadowolenia z długiego okresu użytkowania.

Wyłazy dachowe Fakro

Fakro jest czołowym polskim producentem okien i innych akcesoriów dachowych. Wyroby Fakro to solidne, funkcjonalne oraz łatwe w montażu i bezpieczne w użytkowaniu wyłazy dachowe. Ich pełna oferta dostępna jest w naszej poznańskiej hurtowni.