Okna dachowe

Okna dachowe są jednym z głównych czynników decydujących o komforcie korzystania z poddasza. Wpuszczają do wnętrza naturalne światło. Chronią przed chłodem, skwarem i wilgocią, zapewniając przy tym odpowiednią wentylację. W WA.SZ.DACH Poznań oferujemy okna VELUX, Roto oraz FAKRO. Godne zaufania produkty wysokiej jakości. W naszej ofercie znajduje się także pałna gama kołnierzy uszczelniających i pozostałych akcesoriów do okien dachowych. Zapraszamy do nas.

Okna dachowe Roto

Okna dachowe Roto stanowią świetne rozwiązanie zarówno w budynkach remontowanych i modernizowanych, jak i w nowym budownictwie. Ogromna paleta nowoczesnych i przemyślanych rozwiązań pozwala wpuścić na poddasze jeszcze więcej światła, przy zachowaniu właściwego komfortu użytkowania. Okna do poddaszy Roto należą do produktów o najwyższej jakości "german made".

Okna dachowe Fakro

Fakro jest polskim liderem w produkcji okien dachowych. Wyroby FAKRO należą do produktów o najwyższej jakości. Ich najważniejsze cechy, to wysoka trwałość i energooszczędność, ergonomiczna obsługa i bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesne i niezawodne okna do poddaszy produkowane w FAKRO gwarantują spokój, komfort i bezpieczeństwo na długie lata.

Okna dachowe Velux

Należący do duńskiego holdingu VELUX jest największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. W ofercie VELUX znajdziesz szeroki asortyment okien do poddaszy wraz z pełnym pakietem akcesoriów, jak rolety zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje oraz systemy zdalnego sterowania. Z pomocą VELUX stworzysz przyjazny klimat wnętrz, idealny do odpoczynku, zabawy, nauki i pracy.