Termoizolacje

Styropian Swisspor

Swisspor jest niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości styropianu mającego zastosowanie w budownictwie. Styropian Swisspor posiada znakomite własności izolacyjne oraz niski współczynnik przewodzenia ciepła. Jest odporny na wilgoć i korozję biologiczną. Charakteryzuje się niską wagą, nie obciąża istniejącej konstrukcji budynku. Jest też wytrzymały na obciążenia mechaniczne.

Wełna mineralna Rockwool

Przedsiębiorstwo Rockwool należy do producentów wełny skalnej wiodących prym w wytwarzaniu materiałów do izolacji termicznej, akustycznej oraz służących ochronie przeciwogniowej w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, komercyjnym i przemysłowym.

Skalna wełna mineralna Rockwool dostępna w Wa.sz.dach Poznań stosowana jest do izolacji poddaszy i dachów płaskich.

Wełna mineralna Ursa

URSA oferuje kompleksowe systemy rozwiązań w zakresie izolacji termicznej i akustycznej budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Oferta firmy tworzy spójną gamę materiałów odznaczających się najwyższą jakością, wszechstronnością zastosowań i łatwością montażu. Materiały termoizolacyjne produkowane w URSA zapewniają mozliwość utrzymania ciepła w dni mroźne i zimne oraz ożywczego chłodu w trakcie upałów.

Styropian Icopal

Icopal oferuje szeroką gamę produktów wchodzących w skład systemu termoizolacji. Należą do niej docieplenia fundamentów, murów wielowarstwowych oraz elewacji, podłóg i poddaszy, a także izolacje akustyczne dachów płaskich i stropów. System izolacji dopełniają izokliny, których przeznaczeniem jest łączenie warstw pokrycia dachu z elementami wystającymi ponad jego powierzchnię, a także płyty styropianowe laminowane papą.