Termoizolacje

Wełna mineralna Rockwool

Przedsiębiorstwo Rockwool należy do producentów wełny skalnej wiodących prym w wytwarzaniu materiałów do izolacji termicznej, akustycznej oraz służących ochronie przeciwogniowej w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, komercyjnym i przemysłowym.

Skalna wełna mineralna Rockwool dostępna w Wa.sz.dach Poznań stosowana jest do izolacji poddaszy i dachów płaskich.

Wełna mineralna Ursa

URSA oferuje kompleksowe systemy rozwiązań w zakresie izolacji termicznej i akustycznej budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Oferta firmy tworzy spójną gamę materiałów odznaczających się najwyższą jakością, wszechstronnością zastosowań i łatwością montażu. Materiały termoizolacyjne produkowane w URSA zapewniają mozliwość utrzymania ciepła w dni mroźne i zimne oraz ożywczego chłodu w trakcie upałów.

Styropian Swisspor

Swisspor jest niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości styropianu mającego zastosowanie w budownictwie. Styropian Swisspor posiada znakomite własności izolacyjne oraz niski współczynnik przewodzenia ciepła. Jest odporny na wilgoć i korozję biologiczną. Charakteryzuje się niską wagą, nie obciąża istniejącej konstrukcji budynku. Jest też wytrzymały na obciążenia mechaniczne.

Styropian Icopal

Icopal oferuje szeroką gamę produktów wchodzących w skład systemu termoizolacji. Należą do niej docieplenia fundamentów, murów wielowarstwowych oraz elewacji, podłóg i poddaszy, a także izolacje akustyczne dachów płaskich i stropów. System izolacji dopełniają izokliny, których przeznaczeniem jest łączenie warstw pokrycia dachu z elementami wystającymi ponad jego powierzchnię, a także płyty styropianowe laminowane papą.

Styropian Yetico

Standardowe płyty ze styropianu produkcji Yetico są wysokiej jakości materiałami termoizolacyjnymi. Oferta firmy zawiera styropiany do izolacji każdej przegrody budynku, to jest do podłóg, fasad, dachów, czy tarasów.

Asortyment Yetico obejmuje całą gamę produktów o zróżnicowanych właściwościach mechanicznych i izolacyjnych.