O firmie

WA.SZ.DACH HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH SP. Z O.O. jest spółką działającą na wielkopolskim rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w branży budowlanej – pokryciach dachowych.

Od samego początku istnienia współpracujemy z największymi a zarazem najlepszymi producentami pokryć dachowych, krajowych jak i zagranicznych, dostępnych na polskim rynku budowlanym. Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które odpowiadają polskim i europejskim normom oraz udzielają na nie wieloletnich gwarancji. Materiały te są z powodzeniem stosowane w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także przemysłowym. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom klientów detalicznych, jak i hurtowych oraz nowoczesnym technologiom poszerzamy systematycznie nasza ofertę o nowe materiały w branży pokryć dachowych.

Aby owe produkty były dla Państwa łatwo dostępne, mamy solidne podstawy kapitałowe, techniczne i szkoleniowe. W celu ułatwienia współpracy z naszą firmą przygotowaliśmy dla Państwa niniejszą stronę internetowa, na której można znaleźć interesujące Państwa informacje o poszczególnych producentach i ich wyrobach oraz o kampaniach promocyjnych organizowanych przez naszą firmę, co na pewno ułatwi Państwu decyzje o wyborze materiałów budowlanych.

Oprócz typowej działalności handlowej, nasza firma zajmuje się także wykonawstwem dachów płaskich i skośnych, również w ramach zamówień publicznych. Wykonujemy remonty pokryć dachowych z papy, folii PCV, blachy oraz dachówki. Obszar naszego działania to praktycznie cała Polska. Wiele z naszych realizacji można zobaczyć na naszym profilu na Facebook-u. Zapraszamy również do obejrzenia referencji od naszych Klientów