Rynny

Rynny Galeco

Galeco należy do wiodących marek na polskim rynku systemów rynnowych. W ofercie producenta do wyboru mamy rynny PCV i stalowe. Rynny okrągłe i kwadratowe, które obsłużą zarówno dachy spadowe, dachy płaskie oraz bezokapowe.

Galeco, to sprawdzona marka. Producent rynien wysokiej jakości, cieszących się na rynku spora popularnością.

Rynny Ruukki
Rynny Ruukki to nowoczesne systemy o doskonałej szczelności i trwałości. Dostępne w wariantach: Round, Square, Modern; skutecznie odprowadzają wodę z dachu, zapewniając eleganckie wykończenie elewacji budynku. Uniwersalność systemu pozwala na elastyczny dobór rur spustowych, a gładka powłoka GreenCoat RWS Pro zwiększa wydajność w odprowadzaniu wody. Bazując na 90-letnim doświadczeniu szwedzkich ekspertów, Ruukki doskonale sprawdza się w trudnych warunkach klimatycznych, idealnie dopasowując się do różnych rodzajów pokryć dachowych.
System rynnowy biały Nicoll

Specjalizująca się w produkcji systemów rynnowych Firma Nicoll Polska należy do grupy Aliaxis – największego międzynarodowego koncernu z branży instalacyjno–budowlanej.

Rynny tego producenta charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Szeroki wybór wzorów i barw zadowoli najbardziej wymagających inwestorów.

System rynien Marley

Rynny Marley są świetnie dostosowane do stawianych im wymagań. Oferta producenta zawiera zarówno rynny małych rozmiarów przeznaczone do najmniejszych budynków, rynny średnich rozmiarów nadające się na większość budynków mieszkalnych oraz rynny o największej szerokości przeznaczone do odprowadzania wody z dachów o bardzo dużych powierzchniach.

Rynny VMZinc

Okres użytkowania cynkowych rynien wytwarzanych w zakładach VMZinc określa się na co najmniej kilkadziesiąt lat. Sprawia to, że cynk jest materiałem wybieranym przez inwestorów oczekujących utrzymania najwyższych standardów i najwyższej jakości.

Dzięki ciągłym pracom nad optymalizacją produkcji koszty produkcji rynien VMZinc są znacznie niższe i dziś dostępne dla szerszego kręgu nabywców.