Rynny VMZinc

Rynny VMZINC

Produkowany przez VMZINC® system rynnowy stanowi pełen asortyment produktów służących do odprowadzania wody deszczowej z powierzchni dachu. Rynny, spawane plazmowo rury spustowe, kolanka, uniwersalne leje spustowe, złączki dylatacyjne, denka, narożniki, łączniki rur, haki i obejmy stanowią kompletne rozwiązanie przystosowane do naszych wymagań klimatycznych, tradycji architektonicznych i stosowanych technik dekarskich. Rynny VMZINC dostępne są w ofercie Wa.Sz.Dach Poznań.


System rynnowy VMZINC

Dzięki właściwościom mechanicznym tytan-cynk, bardziej niż inne materiały sprawia, że cały system odprowadzania wody deszczowej wytrzymuje skrajne warunki pogodowe, takie jak grad, duże wahania temperatur i silne promieniowanie UV. Nowoczesne linie produkcyjne VMZINC oraz system kontroli jakości gwarantują klientom otrzymanie produktów w najwyższej jakości i o stałych wymiarach. Stuprocentowa powtarzalność procesu produkcyjnego oraz dbałość o jakość sprawiają, że wszystkie elementy systemu idealnie do siebie pasują. VMZINC produkuje cały, kompletny system. Ma więc pełną kontrolę nad jego jakością i zgodnością z normami.

System rynnowy Marley Continental

Kolorystyka rynien VMZINC

Dzięki kilku aspektom nasi klienci mogą dobrać system rynnowy idealnie dopasowany do charakteru budynku. Oryginalne rynny i akcesoria VMZINC ® produkowane są w kilku wariantach wykończeniowych powierzchni, co umożliwia idealne zharmonizowanie ich z dachem, elewacją i otoczeniem budynku. Obecnie dostępne są systemy rynnowe w naturalnym cynku i patynowanych aspektach Quartz-Zinc ® i Anthra-Zinc ®.

Naturalne wykończenie VMZINC®


Naturalny, jasno-szary cynk o teksturowanej, świetlistej powierzchni, która z czasem ulega zmianie, ustępując miejsca naturalnej patynie w jasnoszarym, półmatowym odcieniu. Ten szlachetny materiał ma szerokie zastosowanie przy realizacji różnorodnych projektów budowlanych, pasuje do różnego rodzaju pokryć dachowych. Dzięki swemu klasycznemu wyglądowi jest odpowiedni dla różnego rodzaju architektury, także tej nowoczesnej.

Quartz-Zinc® – patyna w kolorze jasnoszarym


Wstępnie patynowany, jasnoszary tytan-cynk posiada bardzo zbliżony wygląd do cynku naturalnie spatynowanego po kilku latach użytkowania. Orynnowanie w tym aspekcie wykorzystywane jest zarówno w pracach renowacyjnych jak i w realizacji nowoczesnych obiektów.

Anthra-Zinc ® – patyna w kolorze antracytowym


Zawdzięcza swoją nazwę charakterystycznemu grafitowo-antracytowemu kolorowi, zbliżonemu do odcienia naturalnego łupka z którym jest często łączony. Systemy w tym aspekcie stosowane są w obiektach zabytkowych, ale także w obiektach nowoczesnej architektury, nierzadko w połączeniu z innymi materiałami, które uwypuklają jego elegancki koloryt.


Źródło: VMZinc