Rynny Ruukki

Rynny Ruukki

Rynny Ruukki to nowoczesne systemy o doskonałej szczelności i trwałości. Dostępne w wariantach:

  • Round
  • Square
  • Modern
skutecznie odprowadzają wodę z dachu, zapewniając eleganckie wykończenie elewacji budynku. Uniwersalność systemu pozwala na elastyczny dobór rur spustowych, a gładka powłoka GreenCoat RWS Pro zwiększa wydajność w odprowadzaniu wody. Bazując na 90-letnim doświadczeniu szwedzkich ekspertów, Ruukki doskonale sprawdza się w trudnych warunkach klimatycznych, idealnie dopasowując się do różnych rodzajów pokryć dachowych.

Rynny Ruukki w ofercie Wa.Sz.Dach Poznań:


Rynny Ruukki Round (półokrągła)

Systemy rynnowe Rukki Round są odpowiednie zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i większych budynków handlowych, rolniczych i przemysłowych.
Wysokiej jakości materiały gwarantują precyzję wykonania i wydłużają czas użytkowania. Szeroki wybór kolorów i elementów sprawia, że dla każdego dachu dostępny jest dobrze dopasowany system rynnowy.

Rynny Ruukki Round

Rynny Ruukki Square (kwadratowa)

System rynnowy Ruukki Square to odpowiedź na aktualnie panujące trendy w architekturze. Kwadratowe rynny nadają fasadzie całkowicie nowy wygląd, dlatego tak chętnie wykorzystywane są przez projektantów.
Ruukki Square oferuje ekscytujący kontrast lub zgodność formy z fasadą budynku.

Rynny Ruukkii Square

Rynny Ruukki Modern (ukryta)

Nowoczesny system rynny ukrytej Siba Modern to rozwiązanie przeznaczone do zastosowania na obiektach gdzie rynna wkomponowana jest w bryłę budynku łącząc estetycznie dach bezokapowy z jego elewacją.

Zaletą systemu rynny ukrytej Siba Modern jest to, że pozwala on na bezpieczne ukrycie rur spustowych wewnątrz elewacji, a jedynym widocznym elementem całego systemu jest maskownica.
Maskownica wsparta na dedykowanej podstawie w obrębie całej długości gwarantuje zwiększoną odporność na siły ssące wiatru i sztywność całego systemu. W razie konieczności możliwy jest demontaż maskownicy oraz pozostałych elementów systemu bez wpływu na funkcjonalność całego systemu.

Rynny Ruukkii Modern


Źródło: Ruukki