Rynny Marley

Rynny Marley

Marley w swojej ofercie posiada wysokiej jakości kompletne zestawy oraz poszczególne elementy odpowiedzialne za odprowadzanie wody z powierzchni dachu. Systemy rynnowe Marley zróżnicowane są pod kątem stawianych im oczekiwań i wymagań. Do wyboru mamy rynny małych rozmiarów przeznaczone do budynków najmniejszych, rynny średnich rozmiarów nadające się na większość budynków mieszkalnych oraz rynny o największej szerokości przeznaczone do odprowadzania wody z dachów o bardzo dużych powierzchniach, jak hale przemysłowe. Wa.sz.dach Poznań oferuje doradztwo w kwestii zapewnienia właściwego doboru systemu rynnowego dla danej powierzchni dachowej.

Rynny Marley w ofercie Wa.Sz.Dach:


System rynnowy Continental

Charakterystyczną cechą rynny systemu Continental jest klasyczny, półokrągły profil ze specjalnym „wywinięciem”. Mnogość i uniwersalność systemów Continental sprawia, że rynny tego typu stosowane są zarówno na dachach o małej, jak i dużej powierzchni. Rynny Continental dostępne są w rozmiarach: 75, 100, 125 i 150 mm. Rury spustowe o średnicach: 50, 70, 90, 100 i 125 mm. Elementy rynny łączone są za pomocą zatrzasków. Szczelność systemu zapewniają uszczelki.

System rynnowy Marley Continental

Rynny Continental 75

Rynny Marley Continental 75 sprawdzają się świetnie no dachach o małej powierzchni – do 25 m². Doskonale spiszą się na dachach wiat garażowych, garaży, balkonów, domków ogrodowych i weekendowych.

Rynny Marley Continental 75

Rynny Simplex

System rynnowy Markey Simplex się z rynny o szerokości 65 mm i głębokości 46 mm oraz okrągłej rury spustowej o średnicy 50 mm. Rynna o skrzynkowym profilu przeznaczona jest do odprowadzania wody z małych powierzchni dachowych. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą kleju. Szeroki asortyment kształtek zawiera m.in. haki wewnętrzne do zawieszenia rynny, niewidoczne z dołu budynku. Dzięki odpowiednim trójnikom możliwe jest połączenie rury spustowej z rurami systemu Continental.

Rynny Marley Simplex

Rynny Duplex

System rynien Marley Duplex ten składa się z rynny o szerokości 70 mm i głębokości 53 mm oraz okrągłej rury spustowej o średnicy 50 mm. Rynna Duplex o symetrycznym przekroju przeznaczona jest do odprowadzania wody z małych powierzchni dachowych. Poszczególne elementy rynny łączone są za pomocą kleju. Dzięki odpowiednim trójnikom możliwe jest połączenie rury spustowej z rurami systemu Continental.

Rynny Marley Duplex

Źródło: Marley