Rockwool logo

Wełna mineralna Rockwool


Superrock

Rockwool Superrock wełna mineralna

Wełna mineralna Rockwool SUPERROCK jest niepalnym ociepleniem, które znacznie zwiększy bezpieczeństwo pożarowe Twojego domu i zapewni oszczędności na kosztach ogrzewania. SUPERROCK to uniwersalny materiał izolacyjny o najwyższej jakości, który pochodzi w pełni z naturalnych surowców. Pozwoli Ci cieszyć się cichym i bezpiecznym poddaszem, dobrze wyciszonymi ściankami działowymi, to także idealna izolacja dla rozwiązań pionowych. Produkt SUPERROCK zapewni Ci przyjemny chłód w upalne dni, a zimą zatrzyma ciepło. Dobry mikroklimat w pomieszczeniach to gwarancja komfortu i zdrowia Twojej rodziny .


Zastosowanie:

Ściany szkieletowe, ściany z bali, stropodach wentylowany, stropodach ocieplony żużlem, strop masywny, izolacja nakrokwiowa, strop drewniany, dach z pełnym deskowaniem, izolacja pozioma sufitu, poddasze z membraną, dach z membraną wiatroizolacyjną.


Multirock Roll

Rockwool Multirock Roll wełna skalna

Dzięki matom ze skalnej wełny Rockwool MULTIROCK ROLL możesz dowolnie zaaranżować swoje poddasze. Dzięki nim zachowasz idealny klimat w pomieszczeniach. W mroźne dni stosując izolację MULTIROCK ROLL możesz cieszyć się ciepłem, a latem przyjemnym chłodem – na Twoim poddaszu nigdy nie będzie ani zbyt sucho, ani zbyt gorąco, dlatego może być to przestrzeń, w której urządzisz sypialnię czy biuro. Izolacja jest stworzona z materiału, który jest niepalny – zwiększasz tym samy bezpieczeństwo pożarowe Twojego domu.


Zastosowanie:

Izolacja dachów i poddaszy, drewnianych stropów belkowych i sufitów podwieszanych.


Megarock Plus

Rockwool Megarock Plus wełna skalna

Maty z wełny skalnej Rockwool MEGAROCK PLUS to najlepszy stosunek ceny do jakości i oczekiwanych parametrów. Dobrze izolują sufity, dachy i ściany działowe, a także lekkie ściany osłonowe. Jeżeli zależy Ci na tym, by w Twoim domu panował dobry mikroklimat w pomieszczeniach i właściwy poziom akustyczny, wybierz MEGAROCK PLUS. Jak wszystkie produkty z wełny skalnej, również ten jest produktem niepalnym, co znacznie poprawi bezpieczeństwo pożarowe Twojego domu. Izolacja MEGAROCK PLUS przyczyni się także do znacznego obniżenia kosztów ogrzewania.


Zastosowanie:

Maty z wełny skalnej MEGAROCK PLUS dobrze izolują sufity, dachy i ściany działowe, a także lekkie ściany osłonowe.


Toprock Super

Rockwool Toprock Super wełna mineralna

Maty z wełny mineralnej Rockwool TOPROCK SUPER to produkt najwyższej jakości. To ciche i bezpieczne poddasze, na którym panuje dobry mikroklimat w pomieszczeniach, to zasługa izolacji TOPROCK SUPER. Dzięki temu produktowi latem na Twoim poddaszu będzie panował przyjemny chłód, a zimą izolacja z wełny skalnej zatrzyma ciepło. TOPROCK SUPER to produkt niepalny o najwyższej klasie reakcji na ogień A1 – znacznie zwiększy bezpieczeństwo pożarowe Twojego domu, a także obniży koszty ogrzewania.


Zastosowanie:

TOPROCK SUPER może być stosowany do ocieplania dachu skośnego, w drewnianych stropów belkowanych czy sufitów podwieszanych oraz w rozwiązaniach nakrokwiowych.


Rockmin Plus

Rockwool Rockmin Plus wełna skalna

Płyty z wełny skalnej Rockwool ROCKMIN PLUS to produkt uniwersalny. Jest jednym z najstarszych wyrobów w ofercie firmy. Dobra cena produktu, a także jego właściwości: trwałość, niepalność i ochrona akustyczna sprawiają, że ROCKMIN PLUS to jeden z najchętniej wybieranych produktów. Zapewni oszczędności na kosztach ogrzewania i sprawi, że Twój dom zatrzyma ciepło nawet w najbardziej mroźne dni, a latem zapewni Tobie przyjemny chłód.


Zastosowanie:

ROCKMIN PLUS znajduje zastosowanie w izolacji dachów i poddaszy, drewnianych stropów belkowych i podłóg na legarach, sufitów podwieszanych czy ściana działowych.


Źródło: Rockwool