Icopal logo

Styropian Icopal


EPS S 040 TERMO MUR

Płyty styropianowe Icopal EPS S 040 TERMO MUR produkowane są metodą spieniania polistyrenu, w wielu grubościach, w wersji gładkiej i frezowanej. Przeznaczone są do izolacji termicznej w budownictwie. Zapewniają dobrą jakość, szczelność i trwałość izolacji.

Współczynnik przewodzenia ciepła λdekl=0,040 W/mK.

Płyty styropianowe Icopal EPS S 040 TERMO MUR

Zastosowanie:

Zastosowaniem płyt styropianowych EPS S 040 TERMO MUR jest ocieplanie i docieplanie ścian, izolacja poddaszy oraz izolacja termiczna przy niewielkich obciążeniach mechanicznych.


TERMO DACH PODŁOGA

Płyty styropianowe Icopal TERMO DACH PODŁOGA produkowane są metodą spieniania polistyrenu, w wielu grubościach, w wersji gładkiej i frezowanej. Przeznaczone do izolacji termicznej w budownictwie. Zapewniają najwyższą jakość, szczelność i trwałość izolacji termicznej. Gwarantują zmniejszenie wydatków na energię oraz prosty i łatwy montaż.

Współczynnik przewodzenia ciepła λdekl=0,038 W/mK.

Płyty styropianowe Icopal TERMO DACH PODŁOGA

Zastosowanie:

Zastosowaniem płyt styropianowych TERMO DACH PODŁOGA jest izolacja termiczna dachów, izolacja termiczna elewacji zewnętrznych w metodzie BSO lekkiej-mokrej, izolacja stropodachów wentylowanych i poddaszy, izolacja stropów pod płyty korytkowe oraz izolacja podłóg mało obciążonych mechanicznie.


EPS 100

Płyty styropianowe Icopal EPS 100, których produkcja przebiega w procesie spieniania polistyrenu, oferowane są w wersji gładkiej i frezowanej. Wykorzystywane są do izolacji termicznej w budownictwie. Umożliwiają osiągnięcie najwyższą jakości, szczelności i trwałości izolacji termicznej. Są gwarancją znaczącego ograniczenia wydatków na energię.

Współczynnik przewodzenia ciepła λdekl=0,037 W/mK.

Płyty styropianowe Icopal EPS 100

Zastosowanie:

Zastosowaniem płyt styropianowych EPS 100 jest izolacja termiczna dachów, stropów, izolacja zewnętrzna fundamentów oraz posadzek użytkowych.


Roof EPS 70-040

Styropian Icopal Roof EPS 70-040, którego produkcja opiera się o proces spieniania polistyrenu, jest sprzedawany w wersji gładkiej i frezowanej. Wykorzystywany jest do izolacji termicznej w budownictwie. Umożliwia osiągnięcie najwyższej jakości izolacji termicznej, zapewniając szczelność i trwałość. Generuje oszczędności dzięki znaczącemu ograniczenia wydatków na energię.

Współczynnik przewodzenia ciepła λdekl=0,040 W/mK.

Styropian Roof EPS 70-040

Zastosowanie:

Zastosowanie styropianu Roof EPS 70-040 jest izolacja termiczna elewacji zewnętrznych w metodzie BSO lekkiej-mokrej, izolacja stropodachów wentylowanych i poddaszy, izolacja stropów pod płyty korytkowe oraz podłóg mało obciążonych mechanicznie.


Roof EPS 100-038

Styropian Roof EPS 100-038 produkcji Icopal, wytwarzany z użyciem procesu spieniania polistyrenu, dostępny jest w wersji frezowanej lub gładkiej. Używa się go w budownictwie do izolacji termicznej. Osiąga się z jego użyciem najwyższą jakość izolacji, co zapewnia szczelność i trwałość. Oszczędza energię i związane z nią wydatki.

Współczynnik przewodzenia ciepła λdekl=0,037 W/mK.

Styropian Roof EPS 100-038

Zastosowanie:

Zastosowanie styropianu Roof EPS 100-038 jest izolacja termiczna dachów, stropów, izolacja zewnętrzna fundamentów oraz posadzek użytkowych.


Źródło: Icopal