Okna dachowe VELUX – akcesoria


ROLETY DEKORACYJNE

Rolety dekoracyjne VELUX oferują łatwy i atrakcyjny sposób na zapewnienie prywatności oraz złagodzenie światła słonecznego wpadającego do pomieszczeń. Płynna regulacja położenia pozwala na opuszczenie rolet dokładnie tak nisko, jak jest to potrzebne, aby zablokować oślepiające promienie słoneczne i zapewnić sobie prywatność. Rolety na prowadnicach albo haczykach. Dostępne również w systemie sterowania elektrycznego i solarnego.


ROLETY ZACIEMNIAJĄCE

Rolety zaciemniające VELUX dają pełną kontrolę nad ilością światła w sypialni. Oferując 99,9% zaciemnienia, zapewniają spokojny sen w nocy lub odświeżającą drzemkę w ciągu dnia. Sen w zaciemnionym pomieszczeniu daje nam więcej energii na nadchodzący dzień. Światłoszczelna bariera zapewnia kojące zaciemnienie na żądanie. Rolety te tworzą optymalne warunki dla snu. Dostępne również w systemie sterowania elektrycznego i solarnego.


ROLETY ZACIEMNIAJĄCO-PLISOWANE

Podwójna roleta zaciemniająca VELUX to roleta zaciemniająca, połączona z regulującą ilość wpadającego światła, roletą plisowaną, oferującą korzyści płynące z dwóch różnych rolet w ramach jednego produktu. To elastyczne rozwiązanie dla pomieszczeń wielofunkcyjnych oferujące 98% zaciemnienia oraz możliwość łagodnego rozproszenia światła słonecznego. Pokój dziecka lub pokój gościnny/domowe biuro można zaciemnić na noc, a w dzień zdecydować, ile światłą ma do niego wpadać podczas zabawy lub pracy.


ŻALUZJE

Żaluzje VELUX oferują ponadczasowy wygląd w nowoczesnej, łatwej w czyszczeniu wersji. Żaluzje te wpuszczają odpowiednią ilość światła i zapewniają prywatność, a do tego są odporne na działanie wilgoci, więc są idealne do montażu w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgoć.


MOSKITIERY

Siatka / moskitiera VELUX przeciw owadom pozwala otworzyć okna i oddychać pełną piersią, ponieważ wpuszcza do wnętrza tylko świeże powietrze i światło słoneczne. W nocy również zapewnia, że wyśpimy się przy otwartym oknie bez obaw o nieproszonych małych gości.


MARKIZY

Markizy VELUX zmniejszają nagrzewanie nawet o 76% poprzez blokowanie promieni słonecznych, zanim dotrą one do okna. Zatrzymują ciepło na zewnątrz, pomagając w utrzymaniu niższej, komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń.


ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne Velux są idealne na każdą porę roku, w każdym klimacie. Sprawiają, że wnętrze nie przegrzewa się latem, a zimą nie wychładza się. Ponadto pozwalają w dowolnym momencie na całkowite zaciemnienie. Dostępne są jako manualne oraz w systemie sterowania elektrycznego i solarnego.


Szczegółowe informacje w dziale sprzedaży WA.SZ.DACH, tel. 61 893-69-10.

Źródło: VELUX