Kołnierze uszczelniające ROTO

Do wszystkich rodzajów pokryć – płaskich i profilowanych, wykonane są w standardzie z aluminium lakierowanego proszkowo na kolor brązowy. Na życzenie dostępne są w dowolnym kolorze RAL, jak również z miedzi i tytano-cynku. System typów i rozmiarów obejmuje obok kołnierzy do pojedynczych okien kołnierze specjalne do okien w połączeniach wielokrotnych lub w zestawach z kolektorami słonecznymi.


OBRÓBKA PODWYŻSZONA

Obróbka podwyższona to idealne rozwiązanie do dachów o małym kącie nachylenia. Zwiększa ono spadek dachu o 10°, dzięki czemu użytkownik uzyskuje dodatkową przestrzeń pod oknem dla bezpieczeństwa własnej głowy. Rozwiązanie to konieczne jest w dachach nachylonych 15-20°, zalecane zaś dla podniesienia komfortu użytkowania w dachach nachylonych poniżej 35°.


PRZYŁĄCZE FASADOWE

Przyłącze fasadowe okien dachowych stawia mieszkanie na poddaszu w jeszcze lepszym świetle. Jako element do zestawień z oknami uchylnoobrotowymi z drewna lub PVC okno fasadowe Roto dostępne jest w ośmiu różnych rozmiarach.


ZESPOLENIE KALENICOWE

Zespolenie kalenicowe to rozwiązanie architektoniczne najwyższych lotów. Zapewnia nie tylko więcej światła na poddaszu, ale pozwala spojrzeć na życie z zupełnie nowej perspektywy. Korzystne cenowo obrotowe okna Roto szczególnie nadają się do zastosowania w tej roli jako przeszklenie stałe lub zdalnie sterowane okna wentylacyjne.


Źródło: Roto