Dachówka Celtycka – Braas

Dachówka Celtycka oferowana jest jako kompletny system, który umożliwia realizację każdego dachu, nawet o skomplikowanej formie architektonicznej. To harmonijny i symetrycznie falisty kształt oraz łagodnie zaokrąglona przednia krawędź.

Dachówka Celtycka Braas
  • typ: cementowa
  • producent: Braas
  • cena katalogowa:

zadzwoń

Dzięki swoim charakterystycznym cechom dachówka Celtycka produkowana przez Braas może być stosowana na obiektach nowobudowanych, remontowanych, a także zabytkowych.

Do produkcji dachówki Celtyckiej używa się surowców naturalnych, pochodzących głównie z rodzimych zasobów. Wysoką estetykę i trwałość koloru dachówki zapewnia barwienie w masie oraz powłoka polimerowo-akrylowa Lumino. Uzyskana w ten sposób powierzchnia jest błyszcząca i ma intensywny kolor, dzięki czemu zachowuje ona doskonały wygląd na długie lata. Powłoka Lumino zwiększa również odporność dachówki na zabrudzenia.

Dachówka Celtycka – kolory

Cisar jest najnowocześniejszą na świecie technologią produkcji dachówek cementowych (betonowych). Głównym założeniem technologii Cisar jest zapewnienie trzech najważniejszych cech doskonałej dachówki: wytrzymałości, gładkości powierzchni i estetyki. Innowacja technologii Cisar polega na zastosowaniu trzech warstw, z których każda zapewnia wysoką jakość naszych dachówek betonowych. Dzięki bardzo dobrej jakości, estetycznemu wyglądowi, przystępnej cenie dachówka Celtycka stała się najbardziej ulubionym modelem na polskim rynku.