Blachodachówka Ruukki

Blachodachówka Ruukki


Ruukki Hyygge

Blachodachówka Ruukki Hyygge to innowacyjne pokrycie dachowe, któremu nadano prostą i elegancką formę. Dzięki temu świetnie wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne.

Hyygge występuje w wariancie z przetłoczeniami i bez przetłoczeń. Rozwiązanie to daje możliwość uzyskania trzech różnych wzorów pokrycia dachowego.

Blachodachówka Ruukki Hyygge

Ruukki Finera

Blachodachówka Ruukki Finnera jest pokryciem zarówno dla dachów prostych, dwuspadowych, jak i konstrukcji bardziej skomplikowanych. Innowacyjny profil przedniej krawędzi arkusza blachy czyni powierzchnie dachu gładką, bez widocznych połączeń.

Finnera to blachodachówka mieszcząca się w klasie jakości Ruukki 40, objęta jest zatem 40-letnią gwarancją techniczną oraz 15-letnią gwarancją zachowania estetyki.

Blachodachówka Ruukki Finera

Ruukki Adamante

Blachodachówka Ruukki Adamante jest pokryciem stworzonym z myślą o tych, którzy pragną nadać swojemu domostwu wyjątkowy charakter.

Blachodachówka Adamante jest wysokiej klasy produktem, któremu projektanci nadali elegancki i wyraźny kształt profilu. Taki kształt usatysfakcjonuje inwestorów poszukujących harmonii i piękna.

Blachodachówka Ruukki Adamante

Ruukki Monterrey

Blachodachówka Ruukki Monterrey FEB Forma® jest zdecydowanie najpopularniejszym modelem w ofercie producenta. Monterrey świetnie harmonizuje z różnymi typami krajobrazu i stylami architektonicznymi.

Opracowana przez Ruukki technologia FEB Forma nadaje blachodachówce nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również zwiększa jej trwałość. Sprytne zagięcie krawędzi pod profil arkusza skutecznie zabezpiecza przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Blachodachówka Ruukki Monterrey

Źródło: Ruukki