Blachodachówka Budmat

Blachodachówka Budmat

Dużą popularnością w ofercie Wa.sz.dach Poznań cieszy się blachodachówka Budmat. Zarówno modułowa, jak i ta pod wymiar. Firma Budmat jest jednym z liderów w produkcji pokryć dachowych. Historia sukcesu Budmat sięga ponad 25 lat. Produkty tej firmy cechuje bardzo wysoka jakość oraz innowacyjność. Budmat ma w swojej ofercie szeroką gamę blachodachówek, do produkcji których stosuje się najlepszej jakości szwedzką i niemiecką stal z huty SSAB oraz ArcelorMittal.


Blachodachówka Venecja – modułowa

Projekt oparty o pięć dolnych fal i sześć wierzchołków sprawia, że blachodachówka Budmat Venecja uwydatnia piękno klasycznej architektury.

Montaż ze spinką – stosowany tylko w dachu modułowym Venecja – to gwarancja najbardziej estetycznego pokrycia dachowego. Dzięki spince wkręty mocujące są niewidoczne.

Specjalnie dostosowane na potrzeby Blachodachówki Modułowej Venecja gąsiory wraz z oryginalnymi zakończeniami są dopełnieniem jej estetyki. Dedykowane obróbki blacharskie to autorskie i innowacyjne rozwiązanie Budmat, który przełamuje kolejne bariery technologiczne w procesie przetwórstwa stali.

Blachodachówka Budmat Venecja

Blachodachówka Murano – modułowa

Designerski kształt blachodachówki Budmat dla odważnych projektów. Pięć płaskich powierzchni i sześć wypukłych fal sprawiają, że Murano jest kwintesencją nowoczesności.

Blachodachówka Budmat Murano

Blachodachówka Rialto – modułowa

Blachodachówka Budmat Rialto jest pokryciem dodającym klasy każdemu dachowi. Wyróżnia ją pięć fal dolnych oraz pięć górnych. Rialto to czysta elegancja.

Technologia dla stylu. Szyk i ultranowoczesna technologia. Razem tworzą niesamowity duet. Czeka Cię występ wszechczasów.

Blachodachówka Budmat Rialto

Blachodachówka Bella Sara – modułowa

Blachodachówka Budmat Bella Sara którą wyróżnia sześć fal dolnych oraz siedem wierzchołków nadaje dachom ponadczasowego uroku i klasycznego szyku.

Bella Sara posiada najmniejsze arkusze spośród wszystkich dachów modułowych Budmat. To sprawia, że montaż dachu jest najbardziej oszczędny.

Blachodachówka Budmat Bella Sara

Blachodachówka Ferrara – modułowa

Design blachodachówki Budmat Ferrara – cztery fale dolne i pięć wierzchołków – wiernie naśladuje klasyczne dachy z ceramiki. Ferrara to awangarda wśród pokryć dachowych.

Blachodachówka Budmat Ferrara

Blachodachówka Sara – na wymiar

Wielokrotnie nagradzana blachodachówka Budmat Sara to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych modeli na rynku pokryć dachowych.

Blachodachówka Budmat Sara

Blachodachówka Zefir – na wymiar

Co wyróżnia blachodachówki Budmat Zefir? Z pewnością jest to między innymi wydłużony moduł. Dzięki temu Zefir uchodzi za jedną z najbardziej ekonomicznych blachodachówek dostępnych na naszym rynku.

Blachodachówka Budmat Zefir

Blachodachówka Aria – na wymiar

Uniwersalny design blachodachówek Budmat Aria sprawia, że pokrycie dachowe bez trudu zintegruje się z elewacją i otoczeniem budynku.

Blachodachówka Budmat Aria

Źródło: Budmat