Blacha trapezowa Ruukki

Blacha trapezowa Ruukki

Nowoczesna blacha trapezowa Ruukki: prosta forma oraz szeroka gama kolorystyczna to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla współczesnej architektury. Surowa forma nadaje skromnej elegancji każdemu dachowi, dowolność kolorów pozwala swobodnie projektować elewację, unikając monotonii i szarości. Profile trapezowe nadają budynkom indywidualny styl wyróżniający je z otoczenia. Blachy trapezowe Ruukki w ofercie Wa.Sz.Dach Poznań:


Ruukki Profil T20

Wytwarzany w Ruukki Profil T20 jest opartym na prostych liniach rozwiązaniem dla zróżnicowanych wymagań dotyczących pokrycia dachu. Jest uniwersalny i sprawdza się zarówno na dachach współczesnych, nowoczesnych domów jednorodzinnych, jak i na poddawanych renowacji budynkach wiejskich.

Blacha trapezowa Ruukki Profil T20

Ruukki Profil T35

Sztywna, liniowa forma arkusza blachy trapezowej Ruukki Profil T35 nadaje mu estetyczny i przyjemny dla oka wygląd oraz znacznie ułatwia montaż. Blacha ta może być z powodzeniem układana nie tylko na nowych konstrukcjach, ale i na istniejących już krokwiach w przypadku dachów remontowanych.

Blacha trapezowa Ruukki Profil T35

Kiedy i gdzie stosuje się blachę trapezową Ruukki

Blachy trapezowe Ruukki z łatwością mogą być stosowane tam gdzie dach bądź fasada budynku wymaga nietypowego przycinania np. po skosie. Profile trapezowe powszechnie stosowane są w budownictwie przemysłowym, gdzie czas realizacji, szybkość i prostota montażu oraz związane z tym oszczędności są czynnikami decydującymi dla inwestora.

Blacha na wymiar, zgodnie z projektem dachu

Blacha trapezowa Ruukki może być dostarczana zgodnie z wymiarami budynku, jako gotowy do zainstalowania pakiet dachowy lub elewacyjny wraz z akcesoriami.


Źródło: Ruukki