Dachy, pokrycia dachowe: dachówki, blachodachówki, rynny... 

HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH

 

Okna dachowe ROTO (drewniane i PCV)                         pobierz cennik

 


www.roto.pl Okna dachowe Roto
 
 

Wysokoosiowe okno dachowe Designo R79 WD

 

OKNA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. 

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA DLA TWOJEJ WYGODY I BEZPIECZEŃSTWA.

 

3-szybowe okno wysokoosiowe Roto Designo R7 w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego wyróżnia się lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Wąskie profile ram pozwalają na idealne doświetlenie poddasza. Jest to ciekawa propozycja do salonu czy gabinetu, gdzie w komfortowy sposób otworzymy okno dolną klamką, a dzięki osi obrotu okna umieszczonej w ¾ wysokości, otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”. Zapewnia to swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej.

 
 TECHNIKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.
 

Niepowtarzalna funkcjonalność i bezpieczeństwo okna zapewnia centralny zamek ryglowany w 3 punktach. Wszystkie funkcje: uchylanie, wysokoosiowy obrót, automatycznie blokowana pozycja do mycia a nawet ustawienie dwustopniowej szczeliny wentylacyjnej obsługiwane są za pomocą wielofunkcyjnej klamki umieszczonej u dołu okna.

 
 WYBÓR BEZ OGRANICZEŃ
 

Roto oferuje możliwość wyboru materiału, z którego wykonano okno (drewno lub PVC) oraz wymiaru.

 


 

Obrotowe okno RotoQ-4 2S P5

 

KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ NA PODWYŻSZONYM POZIOMIE.
 

Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania oraz energooszczędność, to cechy okna RotoQ. Drewniane okno obrotowe nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami oraz ergonomicznym kształtem górnej klamki. Warto rozważyć górną klamkę w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci, aby mieć pewność, że są bezpieczne.

 
KOMFORT NA PODWYŻSZONYM POZIOMIE.
 

Okno RotoQ oferuje wysoki komfort obsługi, który można jeszcze zwiększyć za pomocą licznych akcesoriów montowanych beznarzędziowo. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic. Okno wyposażone jest w Termo-blok WD, który dociepla ramę okna zapewniając nam optymalną temperaturę na poddaszu i niższe rachunki za ogrzewanie

 
RÓŻNORODNOŚĆ ROZWIĄZAŃ ROTO
 

Pozwala wybrać materiał, z którego wykonano okno (drewno lub PVC), rozmiar oraz szybę.

 


 

Obrotowe okno dachowe Designo R4

 

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA.
 

Designo R4 to klasyczne okno dachowe z osią obrotu w 1/2 swojej wysokości, które zapewnia parametry użytkowe w zakresie szczelności i izolacyjności cieplnej powyżej dotychczasowych standardów. Klasyczne skrzydło obrotowe wyposażone jest w szybę termoizolacyjną, fartuch fabrycznie połączony z ościeżnicą, zawiasy z możliwością regulacji. Opracowany na nowo mechanizm obrotowy stabilnie i bezpiecznie pozycjonuje skrzydło po otwarciu. Zastosowano profil drewniany o łagodnie wykończonych krawędziach z wysokogatunkowej klejonki sosnowej, impregnowanej i lakierowanej - identycznej z oknami wyższej klasy. Wymiary Designo R4 są całkowicie dopasowane do okien wysokoosiowych Designo R7. Jednolita stylistyka pozwala na ich wymienne stosowanie w połączeniach wielokrotnych.

 
SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA
 

Stosowane w obrotowych oknach Roto dają gwarancję trwałości i wygody użytkowania - szczelne i pewne ryglowanie w trzech punktach, ustawienie klamką 2-stopniowej szczeliny wentylacyjnej oraz wygodne samopozycjonujące ustawienie do mycia. Dodatkowo w górnej części ramy okna znajduje się regulowana kratka wentylacyjna.

 
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ POTRZEB
 

Drewniany profil, 17 wymiarów okien, 3 typy szyb oraz rodzaj i materiał kołnierza uszczelniającego pozwalają na urządzenie poddasza zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

 

 

 

Zapraszamy do zakupu: WA.SZ.DACH tel. 61 893-69-10

 

Źródło: ROTO

 

 

 


© 2008-2018 WA.SZ.DACH

 

TARGET - projektowanie stron internetowych