Dachy, pokrycia dachowe: dachówki, blachodachówki, rynny... 

HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH

 

 

 

WA.SZ.DACH HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH SP. Z O.O. jest spółką działającą na wielkopolskim rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w branży budowlanej - pokryciach dachowych.

 

Od samego początku istnienia współpracujemy z największymi a zarazem najlepszymi producentami pokryć dachowych, krajowych jak i zagranicznych, dostępnych na polskim rynku budowlanym. Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które odpowiadają polskim i europejskim normom, oraz udzielają na nie wieloletnich gwarancji. Materiały te są z powodzeniem stosowane w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także przemysłowym. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom klientów detalicznych, jak i hurtowych oraz nowoczesnym technologiom poszerzamy systematycznie nasza ofertę o nowe materiały w branży pokryć dachowych.

 

Aby owe produkty były dla Państwa łatwo dostępne, mamy solidne podstawy kapitałowe, techniczne i szkoleniowe. W celu ułatwienia współpracy z naszą firmą przygotowaliśmy dla Państwa niniejszą stronę internetowa, na której można znaleźć interesujące Państwa informacje o poszczególnych producentach i ich wyrobach oraz o kampaniach promocyjnych oferowanych przez naszą firmę, co na pewno ułatwi Państwu decyzje o wyborze materiałów budowlanych.

Oprócz typowej działalności handlowej, nasza firma zajmuje się także wykonawstwem dachów płaskich i skośnych, również w ramach zamówień publicznych. Wykonujemy remonty pokryć dachowych z papy, folii PCV, blachy oraz dachówki. Obszar naszego działania to praktycznie cała Polska. Wiele z naszych realizacji można zobaczyć na naszym profilu na Facebook-u. Zapraszamy również do obejrzenia referencji od naszych Klientów:

referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencje referencjereferencje referencje referencjereferencje referencjereferencje referencjereferencje referencjereferencjereferencjereferencjereferencjereferencjereferencjereferencjereferencje


© 2008-2018 WA.SZ.DACH

 

TARGET - projektowanie stron internetowych