Dachy, pokrycia dachowe: dachówki, blachodachówki, rynny... 

HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH

 

Dachówki cementowe BRAAS - Celtycka

 


ceglany lumino ciemnoczerwony lumino brąz lumino grafitowy lumino czarny lumino ceglany cisar brązowy cisar grafitowy cisar

Dachówka Celtycka firmy Braas dostępna jest w kolorach:

ceglanym, ciemnoczerwonym, brązowym, grafitowym i czarnym w powłoce Lumino oraz ceglanym, brązowym i grafitowym w powłoce Cisar. Dachówka Celtycka oferowana jest jako kompletny system, który umożliwia realizację każdego dachu, nawet o skomplikowanej formie architektonicznej. Harmonijny i symetrycznie falisty kształt oraz łagodnie zaokrąglona przednia krawędź to niezaprzeczalne walory tej dachówki. Dzięki takim cechom dachówkę Celtycką można stosować na obiektach nowobudowanych, remontowanych, a także zabytkowych.

Do produkcji dachówki Celtyckiej używa się surowców naturalnych, pochodzących głównie z rodzimych zasobów. Wysoką estetykę i trwałość koloru dachówki zapewnia barwienie w masie oraz powłoka polimerowo-akrylowa Lumino. Uzyskana w ten sposób powierzchnia jest błyszcząca i ma intensywny kolor, dzięki czemu zachowuje ona doskonały wygląd na długie lata. Powłoka Lumino zwiększa również odporność dachówki na zabrudzenia.

Cisar jest najnowocześniejszą na świecie technologią produkcji dachówek betonowych. Głównym założeniem technologii Cisar jest zapewnienie trzech najważniejszych cech doskonałej dachówki: wytrzymałości, gładkości powierzchni i estetyki. Innowacja technologii Cisar polega na zastosowaniu trzech warstw, z których każda zapewnia wysoką jakość naszych dachówek betonowych. Dzięki bardzo dobrej jakości, estetycznemu wyglądowi, przystępnej cenie dachówka Celtycka stała się najbardziej ulubionym modelem na polskim rynku.

 

Źródło: BRAAS

 

 


© 2008-2018 WA.SZ.DACH

 

TARGET - projektowanie stron internetowych