Membrany dachowe

Membrana dachowa MDM

Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii, membrany dachowe mdm®NT charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Absolutnym priorytetem dla firmy jest najwyższa jakość oferowanych wyrobów, z których wiele posiada międzynarodowe certyfikaty jakości (BBA, CSTB, ZVDH).

Membrany dachowe

Membrany dachowe produkowane przez CREATON to linia funkcjonalnych, nowoczesnych i trwałych produktów przeznaczonych na elewacje i dachy skośne. Wyróżnia je wysoka oddychalność, szczelność i odporność na uszkodzenia oraz łatwy i szybki montaż. Membrany CREATON doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku pokryć z dachówki ceramicznej i cementowej, jak i pokryć wykonanych z płytki dachowej i blachodachówki.

Membrana dachowa

Ostra selekcja materiałów stosowanych w produkcji membran dachowych Braas oraz wyjątkowa technologia ich wytwarzania umożliwia stworzenie oferty zawierającej szeroką gamę wysokoparoprzepuszczalnych membran trójwarstwowych oraz czterowarstwowych. Wszystkie membrany Braas cechują doskonałe parametry techniczne oraz funkcjonaloności dopasowane do wymagań każdego rozwiązania dachu skośnego.