Dachy, pokrycia dachowe: dachówki, blachodachówki, rynny... 

HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH

 

Kołnierze uszczelniające ROTO

 


www.roto.pl Okna dachowe Roto
 
 

Do wszystkich rodzajów pokryć - płaskich i profilowanych, wykonane są w standardzie z aluminium lakierowanego proszkowo na kolor brązowy. Na życzenie dostępne są w dowolnym kolorze RAL, jak również z miedzi i tytano-cynku. System typów i rozmiarów obejmuje obok kołnierzy do pojedynczych okien kołnierze specjalne do okien w połączeniach wielokrotnych lub w zestawach z kolektorami słonecznymi.


 

OBRÓBKA PODWYŻSZONA -  idealne rozwiązanie do dachów o małym kącie nachylenia. Zwiększa ono spadek dachu o 10°, dzięki czemu użytkownik uzyskuje dodatkową przestrzeń pod oknem dla bezpieczeństwa własnej głowy. Rozwiązanie to konieczne jest w dachach nachylonych 15-20°, zalecane zaś dla podniesienia komfortu użytkowania w dachach nachylonych poniżej 35°.


 

PRZYŁĄCZE FASADOWE okien dachowych stawia mieszkanie na poddaszu w jeszcze lepszym świetle. Jako element do zestawień z oknami uchylnoobrotowymi z drewna lub PVC okno fasadowe Roto dostępne jest w ośmiu różnych rozmiarach.

 

 

ZESPOLENIE KALENICOWE to rozwiązanie architektoniczne najwyższych lotów. Zapewnia nie tylko więcej światła na poddaszu, ale pozwala spojrzeć na życie z zupełnie nowej perspektywy. Korzystne cenowo obrotowe okna Roto szczególnie nadają się do zastosowania w tej roli jako przeszklenie stałe lub zdalnie sterowane okna wentylacyjne.

 

 

Wyjątkową szczelność i ochronę przed wpływem czynników środowiska zapewniają montowane w oknach dachowych Roto jednolite uszczelki na całym obwodzie ościeżnicy. Ich odpowiednie ukształtowanie w połączeniu z oblachowaniem skrzydła zapobiega podciekaniu i zamakaniu drewna nawet w pozycji rozszczelnionej okna.

 

Źródło : Roto

 


© 2008-2018 WA.SZ.DACH

 

TARGET - projektowanie stron internetowych