Dachy, pokrycia dachowe: dachówki, blachodachówki, rynny... 

HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH

 

Kominy ICOPAL WULKAN (systemy kominowe)

 


www.icopal.pl

 

 

 

 

 
 
 
 

Kominy (systemy kominowe) Icopal WULKAN

PROSTY I NIEZAWODNY SYSTEM KOMINOWY

ZE SKAŁY WULKANICZNEJ

 

Do produkcji kominów WULKAN wykorzystano kruszywo uzyskane ze skały wulkanicznej. Ten naturalny surowiec sprowadzany jest z podnóża wulkanu Hekla w Islandii. Jego doskonałe parametry izolacyjne sprawiają, że system kominowy ICOPAL WULKAN nie wymaga dodatkowej izolacji. Ponadto wnętrze komina szybko osiąga wysoką temperaturę, a to z kolei wpływa na lepszy ciąg spalin w fazie rozpalania.

Profile systemów WULKAN tworzące kanały spalinowe wykonane są z wysokiej klasy surowców przez co charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na działanie kwasów powstających w procesie spalania i kondensacji oraz spełniają wymagania zawarte w normach europejskich.

 
 
 

KOMIN ICOPAL WULKAN


Zakres temperatur: 60°C - 400°C
Stosowane paliwo: olej opałowy i gaz

 

 

 

 

 
 
 

KOMIN ICOPAL WULKAN C


Zakres temperatur: 60°C - 600°C
Stosowane paliwo: paliwa stałe, olej opałowy i gaz

 

 

 

 

 
 
 

System prosty i niezawodny

 

Gotowe elementy obudowy komina ponad dachem


Komin ponad dachem musi być zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi i wyglądać estetycznie. System kominowy ICOPAL WULKAN, jako jedyny na rynku oferuje gotowe elementy obudowy imitujące cegłę, których nie trzeba konserwować. Klejone połączenia sprawiają, że wykonanie jest równie łatwe i szybkie jak montaż komina, a cena bardzo konkurencyjna w stosunku do materiałów stosowanych w innych metodach obudowy.


Stabilność


Kominy ICOPAL WULKAN oraz WULKAN C spełniają najsurowsze wymagania. Pustak obudowy komina o wymiarach 46x46 cm oraz wysokość 20 cm, posiada dużą stabilność zapewniając brak spękań na połączeniu komina z elementami konstrukcyjnymi budynku.


Bloczek wentylacyjny


Oferujemy również bloczek o wysokiej dźwiękoszczelności z dwoma kanałami wentylacyjnymi, umożliwiający montaż w układzie z pionem kominowym oraz wbudowanie w wewnętrznej ścianie nośnej grubości 24 cm.

 

Więcej informacji: tel. (061) 893-69-10

 

Źródło: ICOPAL

 


© 2008-2018 WA.SZ.DACH

 

TARGET - projektowanie stron internetowych