Dachy, pokrycia dachowe: dachówki, blachodachówki, rynny... 

HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH

 

Dachówki ceramiczne CREATON Magnum, Sinfonie, Domino, Futura, Premion, Harmonie NEU.

 


www.creaton.pl

Dachówki ceramiczne CREATON

 
"MAGNUM"
CREATON Magnum
 
CREATON Magnum
 

Dachówka „MAGNUM“ to nowy wymiar kreowania powierzchni dachu z uwzględnieniem ekonomiczności i wzornictwa. Dzięki najnowocześniejszym zaawansowanym technologiom tę dużą, wspaniałą dachówkę produkuje się pod rygorem perfekcyjnej jakości. Jako innowatorka i prekursorka całej branży firma CREATON stosuje w przypadku megadachówki „MAGNUM“ najnowocześniejszą w Europie linię produkcyjną.

Przy zużyciu 8,4 sztuk/m² firma CREATON oferuje dachówkę, która nie tylko potwierdza przykładną jakość, ale też niewiarygodne piękno. Poza tym nadaje nowy wymiar stosunkowi ceny do wydajności: „MAGNUM“ to nowy rynek dużych, ekonomicznych dachów.

 

"SINFONIE"
 
Creaton Sinfonie
 

Zachowanie popularnej optyki pokrycia "dachówką S" przy jednoczesnym podniesieniu walorów wizualnych i postępie technicznym. W czasach, gdy ekonomiczność jest coraz bardziej w cenie. Model dachówki wielkoformatowej, który uwydatnia profil architektury dachowej. „SINFONIE“ – zadziwiające: ok. 10,9 sztuk/m² , a zatem ok. 30% mniejsze zużycie dachówek w porównaniu z pozostałymi modelami małoformatowymi – to szczyt ekonomiczności w rozwoju esówki. „SINFONIE“ - dopracowane czołowe i boczne zawinięcie, tolerancja rozstawu łat ok. 29 mm. Wynikiem tego jest wysoka elastyczność i krótki czas układania. Do dyspozycji nowych i starych obiektów - wielka dachówka esówka, w ścisłym tego słowa znaczeniu – zarówno pod względem wizualnym jak i ekonomicznym.

 

"DOMINO"
 
CREATON Domino
 

Unikalny miks zalet prawdziwej dachówki ceramicznej z nowoczesnym wzornictwem dnia dzisiejszego uzyskany dzięki dachówce „DOMINO“. Niebanalny design dachówki „DOMINO“ to maksimum wyrazu w formie przy całkowitej rezygnacji ze zbędnych ozdobników. I jednocześnie dowód optymalnej funkcjonalności i ekonomiczności dla dekarzy i inwestorów.

„DOMINO“ w najprawdziwszym znaczeniu tego słowa to wspaniały przykład wyższości prawdziwej jakości marki. Przekrycia schodkowe doskonale chronią przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń. Dachówka na miarę naszych czasów – i do dachów wszystkich inwestorów ceniących prostolinijność.

 

"FUTURA"
 
CREATON Futura

 

Format, wzór i każdy szczegół dachówki wielkoformatowej „FUTURA“ oferuje to co najlepsze. Przy zużyciu ok. 10,8 sztuk/m² „FUTURA“ przekonuje niezwykle ekonomicznym stosunkiem ceny do wydajności. To forma wywołująca wrażenie rozłożenia świateł i cieni oraz fantastyczny efekt wizualny powierzchni.

„FUTURA“ wyróżnia się również pod względem funkcjonalności. Dachówka ta uwzględnia nowe rozwiązania w zakresie statyki, dynamiki płynów i przepływu powietrza pod pokryciem. Łączenia na zakładkę o specjalnej technice labiryntowej, wyjątkowo duża tolerancja rozstawu łat oraz precyzyjnie zaprojektowane żebra boczne i czołowe to dowód na spory potencjał tego optymalnego pod względem technicznym modelu dachówki.

 

 
"PREMION"
 
CREATON Premion

 

„PREMION“ to dachówka bezkompromisowa pod względem jakości, wzoru i ekonomiczności.

„PREMION“ – łączy klasykę pięknego wzoru dachu z najwyższą jakością gwarantującą długowieczność. Zaletą produktu wytwarzanego w jakości „KERALIS“ jest obróbka wstępna surowca według standardów obowiązujących przy produkcji ceramiki szlachetnej. Bardzo delikatna i czysta glina pochodząca z najlepszych złóż wyrabiana jest gruntownie aż do uzyskania miałkiej mączki. Po dokładnie kontrolowanym nawilżeniu powstaje jednorodna masa gliniana - surowiec, który z powodzeniem mógłby posłużyć do produkcji porcelany. Innowacyjna metoda wypału w temp. ponad 1.100°C pozwala uzyskać bryłę dachówki „KERALIS“ posiadającą w całej masie jednolitą barwę.

 

 
"HARMONIE NEU"
 
CREATON

 

Doskonałe parametry tradycyjnego modelu „HARMONIE KLASSIK“ udoskonalono dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. I tak powstała bardzo elastyczna klasyczna dachówka „HARMONIE NEU“ o wyjątkowych zaletach: kamieniem milowym jest z jednej strony zwiększona o 25 mm tolerancja długości krycia, przysłaniające łączenie zawijane, które zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, z drugiej zaś tolerancja przesuwu. Dzięki temu otrzymujemy piękny, bezfugowy obraz powierzchni dachu. Biorąc pod uwagę gabaryty jest to chyba najbardziej elastyczna małoformatowa dachówka holenderska płaska w swojej klasie – i dokładnie to czyni ją niezaprzeczalnym multitalenten w kulturze dekarskiej. Czy to dach skośny, pochyły, sklepieniowy, krótki czy długi – jest to optymalny wybór pod względem niewielkiego ciężaru, poręczności i dużej ekonomiczności w połączeniu z budzącą zachwyt stylową optyką.

 
 

 

Źródło : CREATON

 

 
© 2008-2018 WA.SZ.DACH

 

TARGET - projektowanie stron internetowych