Dachy, pokrycia dachowe: dachówki, blachodachówki, rynny... 

HURTOWNIA POKRYĆ DACHOWYCH

 

Akcesoria dachowe KLOBER

 


WWW.KLOEBER.PL

 

 
 

 

Taśmy wentylacyjne na kalenice i grzbiet dachu

Innowacyjny i kompletny program na każdy dach spadzisty, z uwzglednieniem Państwa kształtu i koloru pokrycia dachowego. Ale przede wszystkim wyjątkowo łatwe w montażu.

 

 

Przejścia przez połać dachu w wersji high-tech design

Profesjonalne rozwiązania w zakresie odpowietrzenia instalacji sanitarnej czy też wentylacji dachowej dla pomieszczeń (kuchnia , łazienka) jak i wyjścia antenowego przez dach z uwzględnieniem kształtu i koloru Państwa pokrycia dachowego.

 

 

Profesjonalny system elementów umożliwiający chodzenie po dachu

Profesjonalny system elementów umożliwiający chodzenie po dachu.Stopnie dachowe i ławy kominiarskie - megatrwałe i niezawodne na każdy dach spadzisty. Pasujące do prawie wszystkich istniejących kształtów dachówek.

 

 

Prismax® und Top-Light® to więcej światła i powietrza na poddaszu nie użytkowym

Światło oraz powietrze to istotne kwestie w przypadku poddasza nie użytkowego. Klöber Prismax® łącząc te cechy daje również możliwość wyjścia na dach w przypadku wymaganych prac kominiarskich czy też konserwacyjnych. Top-Light® to dachówki doświetlające, wykonane z bezbarwnego oraz wytrzymałego na wszelkie uderzenia tworzywa PMMA.

 

Najwyższej jakości osprzęt do dachu płaskiego

Optymalna wentylacja jak i odprowadzenie wody z każdego dachu płaskiego przy dotrzymaniu najwyższych parametrów technicznych.

 
 

 

Szczegółowe informacje w dziale sprzedaży WA.SZ.DACH, tel. (061) 893-69-10.

 

 

Źródło: KLOBER

 

 


© 2008-2018 WA.SZ.DACH

 

TARGET - projektowanie stron internetowych